Wanneer de chauffeurs gebruik maken van MendriX Mobile dan kun je vanaf nu ook deze GPS posities tonen op de PTV kaart en binnen het MendriX planbord zichtbaar maken.

Dit biedt onder andere de volgende mogelijkheden.

  • Live GPS posities van alle voertuigen die een rit aan het uitvoeren zijn.
  • Zien waar de chauffeur zit binnen zijn route, welk stuk al is afgelegd en welk stuk nog niet.
  • Doordat het TMS automatisch de tijd tot de eerstvolgende stop berekent (ETA), kan gesignaleerd worden of deze stop op tijd binnen de gestelde tijdvensters of afspraaktijden wordt uitgevoerd.
  • Bij files, of andere vertraging onderweg, wordt de verwachtte aankomsttijd automatisch bijgewerkt. Voorheen werden ETA’s altijd berekend bij afronding van een stop, nu dus ook onderweg naar een stop.
  • Tijdens het uitrekenen van de ETA wordt er rekening gehouden met de ingestelde handelingstijd op de taak.
  • Afhankelijk van de ETA kunnen live gebeurtenissen worden afgevuurd, zoals de ontvanger waarschuwen, pop-up voor planner, etc.
  • Op deze wijze kan de planner pro actief reageren, want hij kan al actie ondernemen terwijl de chauffeur nog onderweg is.

Het is niet altijd meer nodig om 2 kaarten open te hebben: de PTV kaart voor de lopende en toekomstige ritten, en de Intellicom kaart voor de actuele GPS posities.

Download MendriX Brochures

Meer weten over MendriX? Vul je naam + email in en download direct onze brochures.

Dank je wel! Je kan nu de brochures downloaden